COMUNA COSMINELE – JUDEȚUL PRAHOVA

Ședință a Grupului de Acțiune Locală „Colinele Prahovei”

Marti, 15 martie 2022, in sediul Bibliotecii Comunale “Nicolae Simache din Comuna Cosminele, intr-o atmosfera relaxanta dar nu lipsita de seriozitate si profesionalism, s-a desfasurat sedinta Adunarii Generale ordinare a Grupului de Actiune Locala “Colinele Prahovei”.
        Este pentru prima data cand  comuna noastra devine gazda unui astfel de eveniment, legat de organizarea interna a GAL Colinele Prahovei. Au participat reprezentanti ai GAL “Colinele Prahovei” precum si primari din localitatile componente ale grupului.
        Printre punctele aflate pe ordinea de zi, a fost si alegerea noului Comitet Director precum si a presedintelui. Noul presedinte este de fapt, acelasi:  domnul Gabriel Mihail Neacsu, om cu implicatii profunde in dezvoltarea comunitatilor componente ale grupului.
        Ii dorim succes in continuarea mandatului si bineinteles, ne dorim cat mai multe realizari pentru comuna noastra  !
Iulian NAE
Primar Comuna Cosminele
IMG-20220316-WA0011
IMG-20220316-WA0006
IMG-20220316-WA0005
IMG-20220316-WA0004
previous arrow
next arrow